REGNSKAPSFØRER FOR BEDRIFTER OG LANDBRUK I TELEMARK

Bø Økonomi og Regnskap AS er autorisert regnskapsfører med lang erfaring fra regnskapstjenester for små og mellomstore foretak i Telemark. Ta gjerne kontakt for en uforpliktende prat.

ANITA TVEITAN KAASIN 

Daglig leder og autorisert regnskapsfører

E-post: anita@boreg.no
Direkte telefon: 951 64 327

Knut Røysland 

Autorisert regnskapsfører

E-post: knut@boreg.no
Direkte telefon: 952 49 168

Rønnaug Woxen Thoen

Autorisert regnskapsfører

E-post: ronnaug@boreg.no
Direkte telefon: 954 26 288

Nina Verpe Haug

Autorisert regnskapsfører

E-post: nina@boreg.no
Direkte telefon: 952 31 758

Hanne Skjeldal Waldenstrøm

Autorisert regnskapsfører

E-post: hanne@boreg.no
Direkte telefon: 915 91 254

Anne Marie Holtskog

Regnskapsfører
Registrert Revisor

Epost: anne.marie@boreg.no
Direkte telefon: 913 32 448

Iselin Dale Eika

Autorisert regnskapsfører

E-ost: iselin@boreg.no
Direkte telefon: 952 12 574

Anne Kleppe Harsem

Autorisert regnskapsfører

E-post: anne@boreg.no
Direkte telefon: 954 05 296  Permisjon

ANNE KARI SOTERUD


Autorisert Regnskapsfører Registrert Revisor

E-post: anne.kari@boreg.no
Direkte telefon: 477 51 596

Grete Alise Storli

Autorisert Regnskapsfører


E-post: grete@broeg.no
Direkte telefon: 909 62 986

ÅSE GJERTRUD LUNDE

Autorisert Regnskapsfører


Epost: aase@boreg.no

Direkte telefon: 468 82 704

HELGE ØDEGÅRD

Regnskapsmedarbeider

E-post: helge@boreg.no
Direkte telefon: 953 35 371

Susann Stangeby Haugerud

Regnskapsmedarbeider

E-post:
susann@boreg.no
Direkte telefon: 915 82 621

Hanna Eline Vege

Regnskapsmedarbeider

E-post: hanna@boreg.no

Direkte telefon: 954 05 296

GRY-ANETTE BRANDSEGG

Regnskapsmedarbeider

E-post: gry.anette@boreg.no

Direkte telefon: 481 95 877

Andrea Krüger-Kurscheid

Regnskapsmedarbeider


E-post: andrea@boreg.no
Direkte telefon: 907 36 039

CARINE SVEINSSON

Regnskapsmedarbeider

E-post: carine@boreg.no

 
 

Kontaktinformasjon

Bøgata 28, 2.etg
3800 Telemark  

TELEFON

35 06 11 60

Epost:

send oss ​​en melding

Bøgata 28, 2. etg
3800 Telemark 
35 06 11 60
anita@boreg.no